
CASTELLÓN
Luz épület Új
építésű lakások Castellónban
Ár: 222 707 €*
Luz épület
ÚJ ÉPÜLET CASTELLÓNBAN
Promotes and builds: Comercializadora Mediterránea de Viviendas, S.L. (Marina d'Or Construcciones Group)
Az Edificio Luz egy 46 lakásos új építésű lakópark Castellón közép-déli részén, a tartományi kórház mellett, amelyet a Comercializadora Mediterránea de Viviendas S.L. (Grupo Marina d'Or Construcciones) fejlesztett és épített.
2 hálószobás lakások 222 707 eurótól, 3 hálószobás lakások 254 795 eurótól, 62-103 m² alapterülettel. Tárolóhelyiséget is tartalmaz. Prémium közös területek a tetőteraszon: edzőterem, spa 3 jakuzzival, coworking és klub.
Közösségi díj: 58 €/hó.
A energiahatékonysági besorolás.
A átadás várható időpontja: 2026. október.
Kezdje itt, a többi már sokkal könnyebb lesz.
Az Általános Adatvédelmi Rendeletnek (EU) 2016/679 megfelelően tájékoztatjuk, hogy a megadott személyes adatokat a Comervi S.L. kezeli annak érdekében, hogy egy értékesítési ügynök felvegye Önnel a kapcsolatot. Az adatkezelés jogalapja az Ön hozzájárulása, amelyet a jelen űrlap elküldésével ad meg. Az adatok harmadik fél részére nem kerülnek továbbításra, kivéve jogszabályi kötelezettség esetén. Ön jogosult az adataihoz való hozzáférésre, azok helyesbítésére és törlésére, valamint egyéb jogokra, ahogyan az a adatvédelmi szabályzatunkban szerepel. Jogai gyakorlásához vagy kérdés esetén lépjen kapcsolatba velünk a következő címen: contacto_rgpd@inseryal.es.
Nézze meg saját szemével, ami hamarosan az Öné lehet
Képeken keresztül fedezze fel az Edificio Luz épület minden zugát, és kezdje el elképzelni magát benne!
Mi teszi az Edificio Luz épületet különlegessé?
Ez több, mint egy modern épület.
Ez egy olyan hely, amelyet nem csak lakni, hanem élvezni is lehet.
Itt minden részlet számít: kiváló minőségű kivitelezés, elbűvölő design és nem mindennapi közös terek. El tudod
képzelni, hogy felmész a tetőre, és választhatsz a jakuzzi, a barbecue vagy egy napos délután a szoláriumban között? Vagy hogy van edzőterem, coworking és
klubod… anélkül, hogy elhagynád az otthonod?
Ez nem extra. Ez az új városi életmód.
És itt kezdődik.
SPA CENTER
3 jakuzzival
SOLÁRIUM
napozóágyakkal
FELSZERELT
EDZŐTEREM
Felszerelt
BARBECUE
COWORKING
távmunkához
Felszerelt
TÁRSASÁGI KLUB
A Luz épület szolgáltatásai
A tetőteraszon található a Zona Club, egy innovatív, funkcionális közösségi tér, amely kiváló szolgáltatásokat kínál:
EGÉSZSÉGÜGYI TERÜLET – SPA CENTER
Tágas napozóteraszok 3 hideg- és melegvizes jakuzzival, valamint egy teljesen felszerelt, légkondicionált fedett edzőterem.
CHILL OUT – RELAX TERÜLET
Kényelmes kanapékkal és asztalokkal.
TÁRSASÁGI KLUB Konyhai pulttal, valamint
beltéri és kültéri helyiségekkel rendelkezik, ahol társasági rendezvényeket, születésnapokat, uzsonnákat, piknikeket és barbecue-partikat lehet tartani.
COWORKING TERÜLET 2
távmunkaállomáshoz berendezve.

Milyenek az Edificio
Luz lakásai?
2 hálószobás típusok
Zárva
A1
3 hálószobás típusok
Zárva
B1
B1 PLUS
| Előszoba | 6,62 m² |
| Elosztó | 3,76 m² |
| Nappali – étkező | 25,44 m² |
| Konyha | 12,34 m² |
| 1. hálószoba | 17,21 m² |
| 2. hálószoba | 8,69 m² |
| 3. hálószoba | 13,54 m² |
| 1. fürdőszoba | 4,76 m² |
| 2. fürdőszoba | 3,73 m² |
| Zárt beépített terület | 96,09 m² |
| Teraszok alapterülete | 7,11 m² |
| Teljes beépített terület | 103,20 m² |
| Kizárólagos használatú terület | 47,53 m² |
B2
B2 PLUS
| Előszoba | 6,25 m² |
| Elosztó | 4,93 m² |
| Nappali – étkező | 25,08 m² |
| Konyha | 11,75 m² |
| 1. hálószoba | 15,64 m² |
| 2. hálószoba | 8,48 m² |
| 3. hálószoba | 11,82 m² |
| 1. fürdőszoba | 5,59 m² |
| 2. fürdőszoba | 4,46 m² |
| Zárt beépített terület | 94,00 m² |
| Teraszok alapterülete | 7,11 m² |
| Teljes beépített terület | 101,11 m² |
| Kizárólagos használatú terület | 38,58 m² |
B3
B3 PLUS
| Előszoba | 6,20 m² |
| Elosztó | 5,55 m |
| Nappali – étkező | 24,65 m² |
| Konyha | 11,74 m² |
| 1. hálószoba | 16,89 m² |
| 2. hálószoba | 8,28 m² |
| 3. hálószoba | 10,16 m² |
| 1. fürdőszoba | 6,52 m² |
| 2. fürdőszoba | 4,86 m² |
| Zárt beépített terület | 94,85 m² |
| Teraszok alapterülete | 7,11 m² |
| Teljes beépített terület | 102,00 m² |
| Kizárólagos használatú terület | 39,10 m² |
B4 - P1
B4
B4 - B
B5
B6
B7
Mennyibe kerülnek az Edificio Luz
lakásai?
222 707 €*
659 €/hó**
2 hálószoba
2 fürdőszoba
58 € havi közös
költség Tárolóhelyiség
* A parkolóhely nem szerepel az árban.
254 795 €*
753 €/hó**
3 hálószoba
2 fürdőszoba
58 € havi közösségi
díj Tárolóhelyiség
* A parkolóhely nem szerepel az árban.
* Az ár nem tartalmazza az áfát
** A havi jelzálogkölcsön-törlesztőrészletet egy 2 hálószobás, 222 707 euró értékű lakás és egy 3 hálószobás, 254 795 euró értékű lakás alapján számítottuk, levonva a 20%-os előleget, a fennmaradó 80%-ra 2%-os fix kamatú, 30 éves futamidejű jelzálogkölcsönt alkalmazva. A parkolóhely nem szerepel az árban.
Az Edificio Luz kiváló elhelyezkedéssel rendelkezik
Minden szükséges szolgáltatás közelében.
RENFE-AVE
pályaudvar 9 perc sétára
MERCADONA
150 méter gyalog
IES POLITÉCNICO CASTELLÓN
8 perc sétára
PROVINCIÁLIS
KÓRHÁZ 175 méter gyalog
PLAZA DE LA PAZ
9 perc sétára
PUERTA DEL SOL
8 perc sétára
RIBALTA PARK
7 perc sétára
EL CORTE INGLÉS
7 perc sétára
PLAZA MAYOR
15 perc sétára
Az Edificio Luz épület építési munkáinak előrehaladása
Ismerje meg az Edificio Luz építésének előrehaladását valós időben. A frissített képeken keresztül láthatja a projekt minden egyes szakaszát és előrehaladását.

Jelzálog-szimulátor Marina d'Or Construcciones
Számítsa ki másodpercek alatt jövőbeli tengerparti otthonának havi törlesztőrészletét.
Lakást keres Castellónban?
Használja online jelzálogkalkulátorunkat, és tudja meg, mennyit fizetne havonta új otthonáért.
Ha új építésű lakást keres, akár a belvárosban, akár a nyugodtabb lakóövezetekben, néhány másodperc alatt elvégezheti a szimulációt.
Számítsa ki jelzálogkölcsönét bármelyik eladó lakásunkra Castellón de la Plana városában, és hozza meg döntéseit nagyobb biztonsággal.
Ezzel az eszközzel megtudhatja, hogy az Ön által kiválasztott lakás illeszkedik-e a költségvetéséhez, mielőtt megtekintést kérne vagy beszélne a bankjával.
Tekintse meg eladó ingatlanjainkat, és fedezze fel az 1-4 hálószobás lehetőségeket.
A Marina d’Or Construcciones a legjobb választékot kínálja Önnek Castellónban eladó lakásokból, garázzsal, tárolóval és közös területekkel, hogy minden kényelmet élvezhessen.
Készítse el most a szimulációját, és tegye meg az első lépést új otthona felé.
Találja meg a legjobb finanszírozási lehetőséget következő otthonához Castellónban.
Gyakran ismételt kérdések
zárt
Hol található a Luz épület?
Az Edificio Luz épület a Lucena 37. szám alatt található, és néhány emelete a La Mata de Morella utcára néz, Castellónban. Közel van olyan szolgáltatásokhoz, mint a Mercadona, a tartományi kórház és az El Corte Inglés, 8 perc sétára a központtól és 7 perc kerékpárral az UJI-tól.
A Mercadonától és a tartományi kórháztól mindössze 175 méterre, a város több fontos pontjától pedig nagyon rövid távolságra található.
Kattintson a linkre, hogy megtudja, hogyan juthat el az Edificio Luz épülethez.
Hány lakást kínál az Edificio Luz?
A Luz épületben 46 lakás található, mindegyikhez parkolóhely és tároló tartozik, amelyek ára NEM szerepel az árban.
Vannak 2 és 3 hálószobás lakások 2 fürdőszobával (1 közvetlen hozzáféréssel a fő hálószobából), különböző elrendezéssel és alapterülettel, hogy különböző igényeknek megfeleljenek.
Milyen exkluzív szolgáltatásokat kínál az Edificio Luz?
Az Edificio Luz épület tetőteraszán számos szolgáltatás áll rendelkezésre, amelyek célja a lakók életminőségének javítása.
Ezek a szolgáltatások a következőket tartalmazzák:
- Teljesen felszerelt edzőterem: Részmunkaidős személyi edzői szolgáltatás áll rendelkezésre, heti egy napon reggel 1 óra, és ugyanazon a héten egy másik napon délután 1 óra. Az edzőterem a következő gépekkel van felszerelve:
- 1 futópad.
- 2 spinning kerékpár.
- 1 lábtornázó pad.
- 1 többfunkciós súlyemelő gép.
- 1 súlyzóterület paddal és 2 tükörrel.
- 1 vibrációs platform.
- 1 felső hasizom-edzőgép.
- 1 nyújtóterület tükörrel.
- 3 jakuzzi és spa központ: hideg és meleg vizes jakuzzikkal, szoláriumokkal és csúszásgátló zuhanyokkal.
- Felszerelt társalgó: konyhával, grillezővel, valamint beltéri és kültéri területekkel rendezvények és találkozók megrendezéséhez.
- Grillterület: Kültéri acélgrill füstelszívóval, munkalapokkal és mosogatóval.
- Chill out és relax zóna: A déli napozóteraszon található, kényelmes 1 és 2 személyes kanapékkal és alacsony asztalokkal, mindegyik kültéri használatra alkalmas.
- Közös munkaterületek: 2 munkaállomással felszerelve, asztalokkal, konnektorokkal, világítással, állítható székekkel és 2 polccal.
- Közös szárítóhely: A tetőteraszon, a klubtól elkülönítve.
- Piknikterület: Asztalokkal és székekkel a barbecue-területen.
- Szolárium: Kerti napozóágyakkal és nyugágyakkal.
Milyen kényelmi szolgáltatásokat kínál az Edificio Luz egészségügyi részlege?
A terasz nyugati részén található egy emelt, akadálymentes strand 3 SPA JACUZZI-val, amelyek mindegyike 6 fő befogadására alkalmas. 2 kör alakú, körülbelül 240 cm átmérőjű és 1 téglalap alakú, körülbelül 236×236 cm méretű, mindegyik hideg és meleg vízzel ellátott. Mellettük zuhanyzó is található.
Milyen típusú karbantartási és ingatlankezelési szolgáltatásokat kínál az Edificio Luz?
Az épület karbantartási és üzemeltetési szolgáltatással rendelkezik, amely biztosítja, hogy a közös és magánlétesítmények tökéletes állapotban legyenek.
Milyen jellemzőkkel rendelkeznek a lakások konyháinak?
Berendezett konyha, felső és alsó szekrényekkel, fiókokkal és ajtókkal, a lakás típusától függően. Önzáró csillapító mechanizmussal ellátva. Az ajtók kivitelezése és színei irodáinkban kiállított minták közül választhatók (FEHÉR, CAVA vagy ANTRACITA).
A munkalap gránitból vagy hasonló anyagból készül.
Konyhai felszerelés:
- Legújabb generációs intelligens mosogató, rozsdamentes acélból, mérete kb. 70 x 45 cm. Különféle kiegészítőkkel felszerelve az ételek mosásához és előkészítéséhez, tisztításhoz, poharak öblítéséhez stb.
- 3 égőfejű indukciós főzőlap.
Rozsdamentes acél bevonatú háztartási gépek:
- Kombi hűtőszekrény, külön fagyasztóval.
- A felső szekrénybe beépített páraelszívó.
- Beépített sütő toronyban vagy indukciós főzőlap alatt, a lakás típusától függően.
- Mikrohullámú sütő, beépítve a toronyba vagy a felső szekrénybe, a lakás típusától függően.
- Mosógép – szárítógép.
- Mosogatógép.
Milyen légkondicionáló rendszer van a lakásokban?
- Aerotermikus rendszer meleg víz előállításához (ACS), amelynek hőszivattyúja hatékonyan hasznosítja a levegőből származó megújuló energiaforrást. Az aerotermikus energia a műszaki építési szabályzat szerint megújuló energiának minősül.
- Csatornás hideg/meleg légkondicionáló, szabályozható befúvó rácsokkal a nappaliban, étkezőben és hálószobákban, digitális termosztáttal, programozóval és a lakás hőmérsékletét jelző kijelzővel.
- Az alacsony feszültségű elektrotechnikai szabályozásnak megfelelő elektromos berendezés, magas elektromos teljesítménnyel, 9,2 kW-ig.
- Minden lakás rendelkezik RJ45 elosztóval a router/switch későbbi csatlakoztatásához, valamint adatkábelekkel az összes jelzett aljzatban.
Milyen minőségi jellemzőkkel rendelkeznek a lakások?
Az Edificio Luz épület kiváló minőségű kivitelezést és burkolatot kínál, a terek és a berendezések pedig a maximális kényelmet és funkcionalitást szolgálják:
- Szerkezet és szigetelés: Vasbeton szerkezet, dupla hő- és hangszigetelésű homlokzat, valamint szellőzőrendszer a fürdőszobákban és a konyhában.
- Kiváló minőségű kivitelezés:
- Belső terek: porcelán padló, világos színű festés, rozsdamentes acélból készült konyhai berendezések és gránit munkalap, valamint műgyanta zuhanytálcákkal, üvegfalakkal és hidromasszázs oszlopokkal ellátott fürdőszobák.
- Külső: Kerámia tégla homlokzat porcelán kiegészítőkkel, csúszásgátló padlóval ellátott teraszok és műfüves klubterület.
- Modern asztalosmunkák és részletek: hőhídmentes alumínium ablakok, motoros redőnyök, tágas szekrények LED-es világítással a főszobában, valamint magas biztonsági szintű bejárati ajtók.
- Klíma és fenntartható energia: Aerotermikus rendszer a légkondicionáláshoz és a meleg vízhez, napelemek a közös területeken és előre telepített elektromos járművek töltésére szolgáló berendezések.
- Klubterasz a tetőn: exkluzív tér SPA-val (jacuzzival), edzőteremmel, pihenő- és chill-out területekkel, grillezővel, rendezvényekhez alkalmas közösségi területtel és coworking területtel.
Egy modern és teljes körű lakóépület, amely kényelmet, fenntarthatóságot és magas színvonalú életmódot garantál.
Letölthető az alábbi linkről: Az Edificio Luz minőségi leírása.

Egy világos, értelmes lakás
Az Általános Adatvédelmi Rendeletnek (EU) 2016/679 megfelelően tájékoztatjuk, hogy a megadott személyes adatokat a Comervi S.L. kezeli annak érdekében, hogy egy értékesítési ügynök felvegye Önnel a kapcsolatot. Az adatkezelés jogalapja az Ön hozzájárulása, amelyet a jelen űrlap elküldésével ad meg. Az adatok harmadik fél részére nem kerülnek továbbításra, kivéve jogszabályi kötelezettség esetén. Ön jogosult az adataihoz való hozzáférésre, azok helyesbítésére és törlésére, valamint egyéb jogokra, ahogyan az a adatvédelmi szabályzatunkban szerepel. Jogai gyakorlásához vagy kérdés esetén lépjen kapcsolatba velünk a következő címen: contacto_rgpd@inseryal.es.













